Aktuálne skladové zásoby za zvýhodnené ceny 🔥

Naši partneri

Príslušenstvo

Hoffmann

Spoločnosť Hoffmann oslávila svoje sté výročie v roku 2019. Je to dobrá príležitosť pozerať sa do budúcnosti ale aj späť: Veľa z toho, čo robí z Hoffmann Group expertného systémového partnera pre kvalitné nástroje, je odvodené z histórie spoločnosti. Tento silný základ umožnil dosiahnuť všetko, čo máme k dnešnému dňu, a čo bude udržiavať náš úspech do budúcnosti.

Hoffmann je exkluzívny dodávateľ prémiového technického príslušenstva a profesionálnych nástrojov a doplnkov pre naše CNC stroje

Mitsubishi Electric

Od svojho založenia v roku 1921 bola spoločnosť Mitsubishi Electric v popredí japonskej technickej vynaliezavosti a inovácie výrobkov. Spoločnosť Mitsubishi Electric od svojho prvého zásahu – elektrického ventilátora pre spotrebiteľské použitie – naďalej vytvára dlhý zoznam „prvenstiev“ a priekopníckych nových technológií, ktoré formovali jej obchodné oblasti po celom svete.

Mitsubishi electric je náš hlavný dodávateľ driverov a CNC riadiacich systémov

Šimunek

Spoločnosť Šimunek vznikla v septembri v roku 1990 v priestoroch bývalej konzervárne cukrovaru a od týchto čias sa venuje motorovým vozíkom a manipulačnej technike. Zamestnanci pracovali v novovzniknutej montážnej dielni, ktorá sa vzhľadom na požiadavky trhu rozrastala. V súčasnosti sa spoločnosť nachádza vo vlastných priestoroch na okraji Trnavy a disponuje logistickým skladom. Spoločnosť Šimunek sa venuje primárne servisu a prenájmu manipulačnej techniky, predaj náhradných dielov, školenie obsluhy motorových vozíkov, manipulačnej techniky a stavebných strojov.

Šimunek, náš hlavný dodávateľ vozíkov a manipulačnej techniky

Realizační partneri

Slovenská Živnostenská Komora

Komora živnostníkov Slovenska ako samosprávna právnická osoba výrazne ovplyvňuje oblasť živnostenského podnikania v SR, najmä pri plnení verejnoprávnych úloh, pri využívaní poznatkov kontrolných orgánov, ako Slovenskej obchodnej inšpekcie, štátnych skúšobní a pod.
Pôsobnosť komory súvisí s jej poslaním, najmä v oblasti rozvoja malého a stredného podnikania, ochranou a podporou svojich členov (členstvo v komore je dobrovoľné), v rokoch 1999 – 2004 pri posudzovaní a vyjadrovaní sa k žiadostiam o vydanie koncesie, k riadnemu a odbornému prevádzkovaniu živnosti.

Slovak Business Agency

Slovak Business Agency (do 28. februára 2014 NARMSP) predstavuje v SR kľúčovú a najstaršiu špecializovanú inštitúciu z hľadiska podpory MSP. Vznikla v roku 1993 spoločnou iniciatívou EÚ a vlády SR. Je to jedinečná platforma verejného a súkromného sektora. Poslanie SBA je komplexná pomoc podnikateľom v súlade s princípmi iniciatívy Zákona o malých a stredných podnikoch (Small Business Act), komplexná podpora podnikania na národnej, regionálnej a miestnej úrovni. Posilnenie konkurencieschopnosti podnikateľov v rámci spoločného trhu EÚ a na trhoch tretích krajín.

e-Sense Slovakia

e-Sense Slovakia s.r.o je strojárenská spoločnosť založená v roku 2013.
Hlavným zameraním spoločnosti je vývoj rôznych technických riešení. Oblasti nášho záujmu sú e-mobilita, mechatronické systémy a výrobné technológie. Ďalšou súčasťou našich výskumných a vývojových aktivít je prototypovanie, engineering a tvorba konceptuálnych štúdií, zavádzanie malo-sériovej výroby. Sme tu, aby sme premieňali sny našich klientov na skutočnosť.

e-sense.sk

Technologický partneri

Pratic

SENFENG Leiming Laser

SENFENG LEIMING LASER je profesionálny výrobca zaoberajúci sa výskumom, vývojom, výrobou, predajom a servisom rezacích strojov CO2 a vláknových laserov, čistiacich strojov, laserových značkovacích strojov a 3D robotov. SENFENG LEIMING LASER má štyri štandardizované výrobné závody laserových zariadení s celkovou plochou viac ako 110 000 metrov štvorcových. Spoločnosť zamestnáva viac ako 950 ľudí, automatizované výrobné procesy. Ročná produkcia môže dosiahnuť až 5 000 strojov spĺňajúcich štandardy CE, FDA, ISO a iné medzinárodné certifikácie. SENFENG LEIMING LASER má mnoho pobočiek po svete, a to v Nemecku, Spojených štátoch a Indii s vysokou kvalitou produktov a služieb, ktoré poskytujú riešenia pre globálnych zákazníkov.

Colab je distribútorom technológie CNC rezania, čistenia a značkovania od spoločnosti Senfeng Leiming do strednej Európy

Hirung

Dongguan Hirung Precision Machinery Co, Ltd je čínsko-nemecký podnik. Spoločnosť sa špecializuje na výrobu a predaj CNC obrábacích centier, CNC sústruhov a automatizačných zariadení. Obchodné centrum spoločnosti sa nachádza v meste Dongguan – najväčšom výrobnom meste v Číne. Výrobná základňa je v hi-tech priemyselnom parku mesta Shaoguan, továreň sa rozkladá na ploche 100 hektárov. Stroje od pôvodného návrhu po výrobu sú pod dôslednou kontrolou kvality, čo zaručuje stabilitu kvality produkcie a výrobkov. V súčasnej dobe sa spoločnosť Hirung zameriava na výrobu CNC obrábacích strojov a CNC automatizačných nástrojov. Export tvorí až 80% z celkovej produkcie.

Colab je distribútorom prémiovej technológie CNC 2D-5D trieskového obrábania v strojárskom priemysle od spoločnosti Hirung v strednej Európy

Excitech

Excitech, profesionálna strojárska spoločnosť, bola založená s ohľadom na najnáročnejších zákazníkov. S výrobnými závodmi v Shandong a Guangdong v Číne, prísne dodržiavajúcimi výrobnými postupmi a procesmi najvyššieho štandardu kvality je zaručené, že výrobky Excitech budú pracovať s vysokou presnosťou v najdlhšom časovom období pre vaše najnáročnejšie požiadavky. Široké portfólio ľahko dostupných vysoko kvalitných CNC technológii zahŕňa plne automatizované inteligentné I4.0 smart factory továrne, riešenia na výrobu panelového nábytku, viacrozmerné 5-osové obrábacie centrá, panelové píly, pracovné centrá typu point-to-point a ďalšie stroje určené na obrábanie dreva a ďalšie kľúčové aplikácie.

Colab je distribútorom prémiovej technológie CNC trieskového obrábania a I4.0 riešení v drevárskom priemysle od spoločnosti Excitech do strednej Európy

FINE CNC

Jinan Finecnc Automatic Technology, Ltd sa špecializuje na výrobu CNC strojov, s ktorými majú vyše desať ročné skúsenosti. Portfólio výrobkov je nasledovné: výrobná linka na výrobu panelového nábytku – CNC routre, CNC centrum na spracovanie foriem, CNC drevoobrábacie frézky, CNC stroje na gravírovanie kameňa, CNC reklamné frézky, CNC centrá na spracovanie hliníkových profilov atď. Fine CNC stroje sú umiestnené po celom svete , ako napríklad v Európe, Severnej Amerike a Južnej Amerike, Blízkom východe a na vybraných ázijských trhoch.

Colab je distribútorom ekonomickej technológie CNC trieskového obrábania v drevárskom a reklamnom priemysle od spoločnosti Fine CNC do strednej Európy

Mechani

Mechani – slovenská firma špecializujúca sa na obrábanie a delenie materiálov. Špičkový tím vyvinul aj vlastný profesionálny stroj na rezanie kvapalinovým lúčom.

Staňte sa COLAB partnerom

Zadajte Váš email

  Čo je u nás aktuálne nové

  5 – OSÉ CNC OBRÁBACIE CENTRÁ ZNAMENAJÚ REVOLÚCIU V PRESNOSTI A EFEKTIVITE VÝROBY

  27 máj 2024

  VYSOKOVÝKONNÝ VLÁKNOVÝ LASER HG SMART 3015 PRO

  29 apríl 2024

  CHCETE, ABY VAŠA PRIEMYSELNÁ VÝROBA RÁSTLA?

  18 apríl 2024

  HGTECH V COLABE

  18 apríl 2024

  Predstavujeme HC sériu – prenosný laserový čistiaci stroj

  16 apríl 2024

  Ručný vláknový laserový zvárací stroj

  16 apríl 2024

  Čistiaci laser HG

  16 apríl 2024

  Automatické vertikálne obrábacie centrum CNC fréza PRATIC 855

  27 február 2024

  Aktuálne skladové zásoby za zvýhodnené ceny

  19 január 2024

  Veselé Vianoce a šťastný nový rok

  22 december 2023

  SPRACOVANIE TECHNICKÝCH PLASTOV

  1 december 2023

  POTREBUJETE NOVÝ CNC STROJ?

  20 november 2023

  Laserová zváračka

  2 november 2023

  PRÍĎTE SI POZRIEŤ CNC PRATIC VERTIKALNE FRÉZOVACIE CENTRUM

  11 október 2023

  ZLEPŠUJEME NAŠE SERVISNÉ SLUŽBY PRE VÁS

  5 október 2023

  Dôležité oznámenie, platné od 21.09.2023

  28 september 2023

  AJ V HUMENNOM UŽ MAJÚ STROJ OD COLABU

  26 september 2023

  Pozývame vás do našej expozície na Medzinárodný strojársky veľtrh v Brne

  18 september 2023

  INŠTALÁCIA NOVÉHO CNC STROJA V BERNOLÁKOVE

  26 júl 2023

  COLAB – PROFESIONÁLNA CNC VÝROBA PROTOTYPOV

  12 júl 2023

  NAŠE CNC STROJE ROBIA AJ DEKOR

  6 júl 2023

  NAŠA SÉRIOVÁ CNC VÝROBA JE V TOP KVALITE – SME PARTNEROM AJ PRE NEMECKÉ FIRMY!

  7 jún 2023

  CNC Stroje Pratic

  2 jún 2023

  EXCITECH aj u nás v COLAB

  1 jún 2023

  COLAB NA OSLAVE 😊

  31 máj 2023

  V COLABE MÁME AJ OHRAŇOVACÍ LIS

  28 máj 2023

  Pozývame Vás na INDUSTRY DAYS BUDAPEŠŤ 2023

  3 máj 2023

  Spracovanie hliníka v Colabe

  6 apríl 2023

  Rezanie, sústruženie ohraňovanie alebo frézovanie

  16 marec 2023

  ĎALŠÍ SPOKOJNÝ KLIENT COLABU

  8 marec 2023

  STROJÁRENSKÁ VÝROBA V COLABE

  24 február 2023

  SÉRIOVKA

  18 február 2023

  RASTIEME – NEUSTÁLE ROZŠIRUJEME VÝROBNÉ KAPACITY

  9 február 2023

  PLÁNUJETE ZMODERNIZOVAŤ VÝROBU?

  1 február 2023

  PRATIC PWM – ŤAŽKÉ OBRÁBACIE CENTRUM

  19 január 2023

  POTREBUJETE DO VÝROBY PANEL BENDER?

  16 december 2022

  V PONUKE MÁME AJ PORTÁLOVÉ OBRÁBACIE CENTRÁ

  10 december 2022

  SLOVAK INDUSTRY VISION DAY

  25 november 2022

  EUROBLECH Hanover

  27 október 2022

  POTREBUJETE OBRÁBACIE CENTRUM?

  19 október 2022

  Pozývame Vás na výstavu EUROBLECH v Hanoveri

  14 október 2022

  BOLI SME NA MSV BRNO 2022

  27 september 2022

  COLAB – VIAC AKO LEN STROJE

  16 september 2022

  PREČÍTAJTE SI ČLÁNOK O COLABE V SEPTEMBROVOM VYDANÍ MAGAZÍNU STROJÁRSTVO

  14 september 2022

  HĽADÁTE SPOĽAHLIVÉHO PARTNERA NA SÉRIOVÚ VÝROBU?

  8 september 2022

  Vidíme sa na Medzinárodnom strojárskom veľtrhu v Brne

  26 august 2022

  Opracúvame hliníkové zliatiny, oceľ, nerez, meď, mosadz, technické plasty…

  2 august 2022

  Opracovanie hliníkových dosiek rôznych rozmerov

  8 júl 2022

  Pravidelnú údržbu netreba podceniť

  1 júl 2022

  Máme radi každý druh výzvy

  19 jún 2022

  Čo hovoria naši zákazníci

  Vývoj vlastného softvéru šitého špeciálne pre stroje a CNC stroje

  Navrhujeme a vytvárame softvér, ktorý zodpovedá jedinečným potrebám rôznych odvetví, zabezpečujúc bezproblémovú integráciu s rôznymi typmi strojov a CNC zariadení. Náš prístup zahŕňa hĺbkovú analýzu, pochopenie požiadaviek klienta a tvorbu používateľsky prívetivého a efektívneho softvéru.

  Použitím najmodernejších technológií naša vývojová metóda zahŕňa komplexné testovanie a jemné ladenie, aby sme zabezpečili presnosť a kompatibilitu s rôznymi modelmi strojov. Prioritou je vytvárať intuitívne rozhrania a funkcie, ktoré zlepšujú výkon strojov, presnosť a produktivitu.

  Naše individuálne softvérové riešenia pre stroje a CNC stroje sú vytvorené na zjednodušenie procesov, automatizáciu úloh a zlepšenie celkovej efektivity. Máme radosť zo dodávania na mieru šitého softvéru, ktorý spĺňa presné špecifikácie našich klientov a umožňuje im dosiahnuť optimálne výsledky vo svojich výrobných a výrobných procesoch.

  Naši partneri

  Novinky na Váš email Zostaňte informovaní

  Zadajte Váš email

   Navštívte náš showroom Radi sa s Vami stretneme

   Zadajte Váš email alebo zavolate na: +421 948 347 775.

    Váš partnerpre výrobu

    Kontaktujte nás