O nás

Prečo robíme to, čo robíme?

Sme partia profesionálov, ktorým učaroval svet CNC strojov.

História Colab a.s.

História Colab a.s. siaha do roku 2013. Začínali sme ešte ako spoločnosť e-sense Slovakia, ktorá sa venovala konštrukčným prácam, protoypovej výrobe, výrobe jednoúčelových strojov a jednoduchých CNC strojov na základe dopytu od klienta.

Skúsenosti nás postupne doviedli až do vybudovania spoločnosti Colab a.s. Neponúkame len predaj CNC strojov ale plnohodnotné poradenstvo pri výbere strojového vybavenia, inštaláciu a komplexnú starostlivosť o klienta.

Predaj

Ponúkame CNC stroje, ktoré pokrývajú individuálne potreby každého klienta. Sme výhradný a autorizovaný predajca renomovanej značky SENFENG na Slovensku. Okrem predaja poskytujeme aj záručný a pozáručný servis.

Automatizácia a moderné technológie vám zabezpečia dokonalú sériovú výrobu a šetria váš čas.

Zameriavame sa na individuálne potreby každého nášho klienta. Veríme, že výberom tej správnej technológie pre vás a jej zaradením do vašej výroby vám pomôžeme naštartovať alebo zdokonaliť vaše podnikanie.

Colab ponúka porozumenie Vašim individuálnym potrebám, na mieru šitú zákaznícku podporu, najmodernejšie technológie a spoľahlivý servis. Prinášame najlepší pomer hodnota – cena produktov a služieb na trhu!

Ponuka strojov

Spolupracujte s nami a pripojte sa k nám!