O nás

PREČO robíme to, ČO ROBÍME

 • Vieme, že spolupráca a rovnosť príležitostí je cestou udržateľnosti a zdravého rozvoja spoločnosti
 • Veríme, že aj stroje majú srdce
 • Vidíme, že technológie prinášajú ľuďom čas a oslobodzujú tvorivosť
 • Poznáme Vaše problémy a prinášame riešenia
 • Sme lokalpatrioti, ctíme si hodnoty našich predkov

Náš svet Colab

Naša vízia

Žijeme v najvzrušujúcejšej dobe exponenciálneho rastu a technologického pokroku, no v neistej budúcnosti. Mnohí majú pocit, že svet akosi zabudol na tých najzraniteľnejšich – malých a stredných podnikateľov a živnostníkov. Na ľudí, ktorí boli, sú aj vždy budú jedným z nosných pilierov ekonomiky. My v COLABe veríme, že automatizácia a technológie oslobodia aktívnych ľudí od opakovaných a monotónnych úloh, aby získali tú najvzácnejšiu hodnotu – slobodu a čas.

Zameriame sa na individuálnu potrebu každého nášho klienta. Veríme, že výberom dostupnej technológie a jej plynulým zaradením do výroby pomôžeme pozitívne ovplyvniť naše rodinné podniky a tradičných remeselníkov. Vykročíme tak spolu na cestu dlhodobej prosperity a udržateľnosti.

Priebežne budeme budovať platformu COLAB, v ktorej si členovia a komunity budú môcť pomáhať navzájom a posúvať tak hranice spolupráce ďalej. Spojíme tak predtým nespojiteľné, vytvoríme silné väzby medzi ľuďmi, ktoré budú vo svete technológií v budúcnosti dôležitejšie ako kedykoľvek predtým.

Naša misia

Uvedomelí výrobcovia a biznismeni potrebujú povzbudiť a vedieť, že sa majú na koho spoľahnúť. Odstránime spoločne obavy zo zmeny, aby sme vstúpili na pulz novej doby prinášajúcej rapídnu integráciu takzvaných exponenciálnych technológií.

Porozumenie Vašim individuálnym potrebám, na mieru šitá zákaznícka podpora a spoľahlivé technológie spolu s Vaším nadšením a dôverou nám pomôžu presadiť sa na trhu. Zdieľané výrobné kapacity, vzdialená telemetria, analýza dát a DaaS ( Device as a service ) urýchlia osvojenie našej technológie a našich služieb na masovom trhu. Tieto nástroje pomôžu každému od živnostníka až po veľké firmy rozumne investovať a zdieľať ich potenciál v otvorenej výrobno – technologickej platforme budúcnosti postavenej na spolupráci, dôvere a spoločenskej zodpovednosti.

Spolupracujte s nami – pripojte sa k nám už dnes!

AKO robíme to, ČO ROBÍME

 • Srdcom a z presvedčenia sedem rokov s Vami, našimi zákazníkmi
 • Počúvame, čo nám hovoríte
 • Všetko na jednom mieste
 • Rozvíjame dlhotrvajúce partnerstvá a budujeme korektné vzťahy

  Tri predpoklady úspechu

 • Spoločenská zodpovednosť tam, kde nevládze štát musí potiahnuť súkromný sektor
 • Spoločenská potreba a dopyt teraz je najvyšší čas naskočiť na vlnu technologických inovácii a to bez rozdielu vzdelania či príjmu , zajtra môže byť neskoro
 • Potreba a schopnosť aktívne veci meniť k lepšiemu, nie sa len sťažovať spojili sme sa, aby sme priniesli želanú a potrebnú zmenu, pozrite si kto sme a odkiaľ pochádza myšlienka Colabu

Odkiaľ pochádza naša idea?

Keď sme pred siedmimi rokmi zakladali náš prvý biznis, mali sme ešte horúce diplomy v rukách, medzinárodné úspechy z pretekov Formula študent a obrovskú dávku odhodlania a chuti zmeniť svet na náš obraz. Po rokoch v tvrdom svete podnikania sme stále tu, zocelení nezdarmi a neúspechmi, motivovaní malými aj väčšími úspechmi, omnoho skúsenejší, obozretnejši no najmä pokornejši.

Náš talent a jedinečné zameranie e-Sense Slovakia s.r.o. v oblasti poskytovania riešení unikátnych technických problémov nám priviedli do cesty projekty a partnerov, ktorí boli vždy iní, rôznorodí a zaujímaví. Vždy nové začiatky a neisté konce nás naučili konať zodpovedne, komunikovať otvorene a myslieť koncepčne. Čo nám ale pomohlo vytrvať a prekonať viaceré nástrahy bola je a bude spoločná vízia a viera v kolektív, skutočnosť že spolu to dokážeme.

Do Colabu dávame to najlepšie z nás. Skúsenosti zo zahaničných startupových akcelerátorov, know-how z úspešných projektov s poprednými slovenskými aj zahraničnými spoločnosťami a zákazníkmi, či obrovské portfolio špičkových kontaktov obdorníkov, osobností a mentorov.

Spolu s významnou podporou investora sme pripravení zrealizovať všetko potrebné v najvyššej možnej kvalite, aby sme mohli prijať na našu Colab platformu čim viac z Vás, ľudí, ktorí majú chuť prispieť ku skutočne pozitívnej zmene a spraviť tak svet budúcnosti krajšim.

Svet, v ktorom je spolupráca viac ako konkurencia, dôvera je nosným pilierom a predpokladom úspechu, technológie sú efektívnym a dostupným nástrojom a na trh sa dostávajú hodnotné produkty s dušou a bez nadmernej environmentálnej záťaže.

#Shared economy #Makersapproach #Distributedmanufacturing #Morethanmachines

ČO ROBÍME

 • Demokratizujeme prístup k technológiám pre všetkých bez rozdielu
 • Ponúkame CNC stroje pokrývajúce individuálne potreby každého klienta
 • Pripravujeme Národný CNC program s cieľom obnoviť strojovové vybavenie v školách
 • Prinášame najlepší pomer hodnota – cena produktov a služieb na trhu

Spolupracujte s nami a pripojte sa k nám!