SME VÝHRADNÝ A AUTORIZOVANÝ PREDAJCA ZNAČKY PRATIC NA SLOVENSKU A V ČECHÁCH

Čínska spoločnosť Pratic bola založená v roku 2008. Momentálne je na trhu etablovaná ako jedna z top high-tech spoločností so špecializáciou na CNC obrábacie centrá a komplexné výrobné riešenia. Za posledných 14 rokov vytvorila spoločnosť Pratic modernú a komplexnú sieť výskumu, vývoja, výroby, predaja a služieb.

V snahe o konštantné inovácie a najmodernejšie technológie aj vďaka dopytom zákazníkov sú produkty Pratic používané celosvetovo v rôznych odvetviach. Za spomienku stojí predovšetkým ťažiskový automobilový priemysel, nové energetické vozidlá, letecký priemysel, železničná doprava, 5G a výroba iných strojov, ktoré spoľahlivo slúžia zákazníkom po celom svete.

Samotná výrobná spoločnosť sídli vo Foshan, Guangdong, Čína na rozlohe 30 000 m2. Vlastní certifikát kvality ISO9001 QMS a CE certifikované produkty. Špecializuje sa na výrobu vertikálnych obrábacích centier s dlhým pojazdom, ľahkých portálových obrábacích centier a automatické výrobné linky.

Naša spoločnosť sa v roku 2021 stala výhradným a certifikovaným predajcom značky PRATIC na Slovensku a v roku 2022 aj v Čechách. Okrem predaja a poradenstva poskytujeme aj kvalitný záručný a pozáručný servis.

Pratic brožúra na stiahnutie Pozrite si všetky stroje PRATIC